قوانین و مقررات

شرایط استفاده از دوره‌های لونالرن

دانشجوی عزیز، لطفا به موارد زیر هنگام خرید دوره‌های لونالرن توجه کنید؛ خرید شما به منزله آگاهی کامل از موارد زیر است:

با توجه به اینکه برای ضبط این دوره زحمات بسیاری کشیده شده و به منظور جلوگیری از انتشار آن توسط افراد سودجو؛ هر کدام از دوره ها دارای لایسنس اختصاصی به مشتری میباشد که نرم افزار پلیر مخصوص لونالرن فقط توانایی نمایش ویدیو را دارد.
لذا بعد از خرید شما یک نرم افزار پلیر مخصوص دانلود میکنید که این پلیر ویدیوها را بصورت خودکار طبق لایسنس شما بارگذاری خواهد کرد.
و شما فقط میتوانید در یکی از دستگاه های خود همانند ویندوز ، اندروید ، IOS ، مک بوک مشاهده نمائید.
نرم افزار پلیر روی چند دستگاه کار نمیکند و فقط به دو دستگاه سرویس می دهد.

از این که ما را در این زمینه یاری مینمائید بسیار سپاسگذاریم
درصورت وجود هرگونه سوال با ما تماس بگیرید

 • 1- شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای لونا لرن در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط شخص شما است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • 2- با توجه به حقوق مالکیت معنوی و تفاهم نامه‌ای که لونالرن با سایر ذی‌نفعان هر دوره مکتب‌پلاس دارد، امکان کپی ویدئوها در دوره‌های لونالرن وجود ندارد و دانشجوی این دوره‌ها باید ویدئوها را تنها با پلیر اختصاصی لونالرن مشاهده نماید.
 • 3- دسترسی به دوره‌های لونالرن فقط برای مدت مشخص و محدودی نمیباشد.
 • 4- پس از پایان مدت زمان تعیین­ شده و عدم تمدید دوره، صرفا به محتوای دوره و تالار گفتگو دسترسی خواهید داشت.
 

شرایط خرید

 • 1- هنگام خرید دوره به ثبت کامل و دقیق نام و نام­ خانوادگی دقت گردد.
 • 2- کاربران دقت نمایند که به دلیل فرایندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هر دوره،‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد لذا در خرید خود دقت نمایند.
 
 
 
 

شرایط دوره

 • 1- به دلیل حفظ حریم شخصی اساتید، اطلاعات تماس آن‌ها (ایمیل و شماره همراه) محرمانه است و لونالرن از ارائه اطلاعات فوق به کاربران و دانشجویان و سایرین معذور است.
 
 • 2- دانشجو تعهد دارد جواب هیچ­یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها را با دیگران به هیچ نحو و در هیچ زمانی به اشتراک نگذارد.
 • 3- برای پاسخ به هریک از پروژه‌ها، یک یا چند بار امکان ارسال پاسخ مهیا است. تعداد امکان ارسال هر پروژه در صفحه همان پروژه و در زمان ارسال مشخص است. توجه کنید که درصورت هر بار ارسال مجدد پاسخ، درصدی از نمره شما کسر خواهد شد که برای هر پروژه متفاوت است و در صفحه پروژه قابل مشاهده است.
 • 6- تالار گفتگو هر دوره به منظور برقراری ارتباط دانشجویان و پاسخ به سوالات یکدیگر طراحی شده است. دانشجو مجاز است در چهارچوب قوانین سایت لونالرن سوالات خود را مطرح و یا نظرات و پاسخ‌های خود را ثبت کند. بدیهی است درصورت عدم رعایت قوانین یا شئونات، لونالرن می‌تواند سوال یا پاسخ را حذف کند. همچنین لونالرن در قبال درستی یا نادرستی پاسخ‌‌ سوالات در تالار گفتگو هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و نمایش پاسخ‌ها به هیچ وجه به معنای تایید محتوایی آن‌ها از طرف لونالرن نیست.
 • 7- دانشجو تعهد دارد که تمام دوره را شخصا بگذراند.
question preloader